AMSRW-783.3-NZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AMSRW-783.3-NZ
JLCPCB Part #
C7214394
Package
SIP,11.5x9mm
Description
1 3.3V 500mA 82% 9V~72V SIP,11.5x9mm DC-DC Power Modules ROHS