AMSRL-487.2ZTR
MFR.Part #
AMSRL-487.2ZTR
JLCPCB Part #
C7214371
Package
SMD,19.5x11.8mm
Description
1 14V~72V 500mA 7.2V 81% SMD,19.5x11.8mm DC-DC Power Modules ROHS