AMSRL16-PNZTR
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AMSRL16-PNZTR
JLCPCB Part #
C5562336
Package
SMD-6P,14.5x13.5mm
Description
1 16A 750mV~5V 8.3V~14V 95% SMD-6P,14.5x13.5mm DC-DC Power Modules ROHS