AMFC22-0.5NZ-360
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AMFC22-0.5NZ-360
Description
-25℃~+105℃ 2 22mH@1kHz 2kV 500mA 650mΩ - Common Mode Filters ROHS