AMEL10-15SJZ-105
MFR.Part #
AMEL10-15SJZ-105
JLCPCB Part #
C6124668
Package
DIP,53.8x28.8mm
Description
1 11W 15V 700mA 81% 85VAC~264VAC DIP,53.8x28.8mm AC-DC Power Modules ROHS