AME40-15S277VZ
MFR.Part #
AME40-15S277VZ
JLCPCB Part #
C6124656
Package
DIP,89x63.5mm
Description
1 15V 2.66A 40W 84% 85VAC~305VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery、Programmable output voltage DIP,89x63.5mm AC-DC Power Modules ROHS