AME25-9SVZ-60
MFR.Part #
AME25-9SVZ-60
JLCPCB Part #
C5550507
Package
DIP,70x48mm
Description
1 2.5A 23W 81% 85VAC~264VAC 9V DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS