AME25-3.3SVZ-60
MFR.Part #
AME25-3.3SVZ-60
JLCPCB Part #
C6120700
Package
DIP,70x48mm
Description
1 14W 3.3V 4.1A 74% 85VAC~264VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS