AME25-5SMJZ
MFR.Part #
AME25-5SMJZ
JLCPCB Part #
C5943292
Package
DIP,70x48mm
Description
1 25W 4.1A 5V 85VAC~264VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS