AME25-24S277PEVZ
MFR.Part #
AME25-24S277PEVZ
JLCPCB Part #
C5562085
Package
DIP,70x48mm
Description
1 1.1A 24V 26W 85% 85VAC~305VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS