AME25-15S277VZ
MFR.Part #
AME25-15S277VZ
JLCPCB Part #
C7072813
Package
DIP,70x48mm
Description
1 1.6A 15V 24W 83% 85VAC~305VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS