AME25-12SVZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME25-12SVZ
JLCPCB Part #
C5585632
Package
DIP,70x48mm
Description
1 12V 2.1A 25W 83% 85VAC~264VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS