AME15-3.3SVZ
MFR.Part #
AME15-3.3SVZ
JLCPCB Part #
C6124600
Package
DIP,62x45mm
Description
1 15W 3.3V 3A 73% 85VAC~264VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS