AME15-24SVZ-60
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME15-24SVZ-60
JLCPCB Part #
C5562071
Package
DIP,62x45mm
Description
1 15W 24V 625mA 83% 85VAC~264VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS