AME15-24S277VZ-60
MFR.Part #
AME15-24S277VZ-60
JLCPCB Part #
C7072778
Package
DIP,62x45mm
Description
1 15W 24V 625mA 83% 85VAC~305VAC DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS