AME15-9S277PEVZ
MFR.Part #
AME15-9S277PEVZ
JLCPCB Part #
C7072790
Package
DIP,62x45mm
Description
1 1.67A 15W 78% 85VAC~305VAC 9V DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS