AME1-15SJZ
MFR.Part #
AME1-15SJZ
JLCPCB Part #
C6120625
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 15V 1W 67mA 74% 85VAC~305VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS