AME10-9SVZ
MFR.Part #
AME10-9SVZ
JLCPCB Part #
C6120643
Package
DIP,55x45mm
Description
1 1.1A 10W 78% 85VAC~264VAC 9V DIP,55x45mm AC-DC Power Modules ROHS