AME10-9SBJZ
MFR.Part #
AME10-9SBJZ
JLCPCB Part #
C5562066
Package
DIP,62x45mm
Description
1 1.1A 10W 76% 90VAC~528VAC 9V DIP,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS