AME10-505DCVZ
MFR.Part #
AME10-505DCVZ
JLCPCB Part #
C6120631
Package
DIP,55x45mm
Description
10W 2 5V 75% 85VAC~264VAC DIP,55x45mm AC-DC Power Modules ROHS