AME10-24SVZ
MFR.Part #
AME10-24SVZ
JLCPCB Part #
C5562063
Package
DIP,55x45mm
Description
1 11W 24V 450mA 82% 85VAC~264VAC DIP,55x45mm AC-DC Power Modules ROHS