AME10-12DCVZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME10-12DCVZ
JLCPCB Part #
C5943230
Package
DIP-8
Description
10W 12V 2 450mA 80% 85VAC~264VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery DIP-8 AC-DC Power Modules ROHS