AM6TW-4807SH35Z
MFR.Part #
AM6TW-4807SH35Z
JLCPCB Part #
C7072648
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~72V 3.5kV 6W 7.2V 81% 830mA DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS