AM6TW-2418SH35Z
MFR.Part #
AM6TW-2418SH35Z
JLCPCB Part #
C5562003
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V 3.5kV 330mA 6W 83% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS