AM6TW-2405SH35Z
MFR.Part #
AM6TW-2405SH35Z
JLCPCB Part #
C7072641
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.2A 3.5kV 5V 6W 81% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS