AM6T-2424SH35Z
MFR.Part #
AM6T-2424SH35Z
JLCPCB Part #
C7214700
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V~36V 24V 250mA 3.5kV 6W 77% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS