AM6T-2424DH35Z
MFR.Part #
AM6T-2424DH35Z
JLCPCB Part #
C6124477
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-24V~24V 125mA 18V~36V 2 3.5kV 6W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS