AM6T-2418SH35Z
MFR.Part #
AM6T-2418SH35Z
JLCPCB Part #
C5943083
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V 18V~36V 3.5kV 333mA 6W 73% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS