AM6T-2409DH35Z
MFR.Part #
AM6T-2409DH35Z
JLCPCB Part #
C5550126
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-9V~9V 18V~36V 2 3.5kV 333mA 6W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS