AM6T-1224DH35Z
MFR.Part #
AM6T-1224DH35Z
JLCPCB Part #
C7072601
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-24V~24V 125mA 2 3.5kV 6W 80% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS