AM6T-1205SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM6T-1205SH35Z
JLCPCB Part #
C5550120
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.2A 3.5kV 5V 6W 77% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS