AM5T-4812SH35-VZ
MFR.Part #
AM5T-4812SH35-VZ
JLCPCB Part #
C7072506
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 3.5kV 36V~72V 416mA 5W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS