AM5T-4812DH35-VZ
MFR.Part #
AM5T-4812DH35-VZ
JLCPCB Part #
C7214557
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 2 208mA 3.5kV 36V~72V 5W 78% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS