AM5T-1212DH35-VZ
MFR.Part #
AM5T-1212DH35-VZ
JLCPCB Part #
C5561929
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 2 208mA 3.5kV 5W 77% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS