AM5T-1209SH35-VZ
MFR.Part #
AM5T-1209SH35-VZ
JLCPCB Part #
C7214535
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.5kV 555mA 5W 77% 9V 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS