AM5TW-4812SH35Z
MFR.Part #
AM5TW-4812SH35Z
JLCPCB Part #
C5550053
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 18V~72V 3.5kV 4.9W 410mA 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS