AM5TW-2415SH35Z
MFR.Part #
AM5TW-2415SH35Z
JLCPCB Part #
C7214565
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 3.5kV 330mA 5W 84% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS