AM5TW-2405SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM5TW-2405SH35Z
JLCPCB Part #
C5943983
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1A 3.5kV 5V 5W 80% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS