AM5T-1224SH35Z
MFR.Part #
AM5T-1224SH35Z
JLCPCB Part #
C6120372
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 208mA 24V 3.5kV 5W 80% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS