AM5T-1218SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM5T-1218SH35Z
JLCPCB Part #
C5561936
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V 277mA 3.5kV 5W 80% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS