AM5T-1203SH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM5T-1203SH35Z
JLCPCB Part #
C5561926
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.3A 3.3V 3.5kV 5W 73% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS