AM50E-4815S-NZ
MFR.Part #
AM50E-4815S-NZ
JLCPCB Part #
C5943953
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 3.333A 36V~75V 50W 93% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS