AM50E-4812S-NZ-K
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM50E-4812S-NZ-K
JLCPCB Part #
C6124385
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 12V 36V~75V 4.167A 50W 93% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS