AM50E-2415S-NZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM50E-2415S-NZ
JLCPCB Part #
C6124383
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~36V 3.333A 50W 93% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS