AM4TW-2424SH35Z
MFR.Part #
AM4TW-2424SH35Z
JLCPCB Part #
C6120335
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 165mA 24V 3.5kV 4W 81% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS