AM4TW-2424DH35Z
MFR.Part #
AM4TW-2424DH35Z
JLCPCB Part #
C6120331
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-24V~24V 2 3.5kV 4W 80% 84mA 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS