AM4TW-2418DH35Z
MFR.Part #
AM4TW-2418DH35Z
JLCPCB Part #
C6124368
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-18V~18V 100mA 2 3.5kV 4W 80% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS