AM40UW-2415SZ
MFR.Part #
AM40UW-2415SZ
Description
1 1.6kV 15V 2.65A 40W 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS