AM40EW-11048SH30-NZ-K
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM40EW-11048SH30-NZ-K
Description
1 3kV 40V~160V 40W 48V 830mA 87% - Isolated Power Modules ROHS