AM3T-4824SH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-4824SH35-VZ
JLCPCB Part #
C6124305
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 125mA 24V 3.5kV 36V~72V 3W 80% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS